Zero waste w portfelu powered by ING

festiwal przyszłości

Zero waste w portfelu powered by ING

7 września, środa, godzina 18-20

Zapraszamy na warsztat interaktywny o tym jak zero waste wpływa na nasze życie i finanse. Chcemy przyjrzeć się bliżej temu jakie korzyści ekonomiczne, społeczne i środowiskowe przynosi.

Rozpoczniemy pigułką wiedzy o tym czym jest zero waste, którą zaprezentuje Joanna Kądziołka z Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste. Na przykładzie kilku firm z Mapy Zero Waste (www.mapazerowaste.pl) przekonamy się o tym na czym polega zero waste w biznesie (niezależnie od działalności). Będziemy dyskutować o tym jakie są najlepsze metody wejścia na cyrkularną ścieżkę Gospodarki o Obiegu Zamkniętym.

Drugą część spotkania poświęcimy na inspiracyjne rozmowy z Martyną Zastawną, właścicielką firmy woshwosh, zajmującą się czyszczeniem, odnową, naprawą i customizacją obuwia oraz Maciejem Majchrowiczem, Head of Growth w ecobean, ekologicznym startupie produkującym m.in. brykiet z fusów kawowych. Martyna jest pionierką i propagatorką idei Zero Waste w Europie. To jedna z najbardziej wpływowych kobiet wg. Forbes, Liderka Zrównoważonego Rozwoju. Założycielka woshwosh oraz SzeptSzum, wykładowczyni, mentorka. Maciej Majchrowicz w ecobean odpowiedzialny jest za rozwój biznesu, strategie i fundraising. Poprzednio członek zespołu inwestycyjnego w jednym z największych europejskich funduszy VC. Doświadczenie zdobywał również w największych polskich firmach branży energetycznej. Pełni funkcje doradcze i nadzorcze w startupach i MŚP.

Prowadzący: Polskie Stowarzyszenie Zero Waste

Lokalizacja: Dom Utopii

Dla kogo: młodzież i dorośli

Zapisz się na warsztaty!

    Skip to content