GALA NAGRÓD PLANETY LEMA + KONCERT RALPHA KAMINSKIEGO

GALA NAGRÓD PLANETY LEMA + KONCERT RALPHA KAMINSKIEGO

Koncert Ralpha Kaminskiego na finał Festiwalu Przyszłości Bomba Megabitowa!

„Kosmiczne energie” to idealna puenta 8-dniowego interdyscyplinarnego festiwalu, który wychodzi od geniuszu Stanisława Lema, by zmierzyć się z największym problemem naszej planety, jakim jest kryzys klimatyczny.

Warsztaty edukacyjne, wystawy dzieł sztuki i nowych technologii, projekcje filmowe, debaty i niezwykłe widowisko muzyczne – to wszystko składa się na wszechstronny program Bomby Megabitowej. „Kiedy łączymy ze sobą perspektywy nauki, kultury i technologii, powstają nowatorskie idee. Najlepszym tego dowodem jest wizjonerska twórczość naszego patrona, Stanisława Lema. I właśnie w tym duchu tworzyliśmy program Bomby Megabitowej – wyjaśnia Maciej Kawecki, prezes Instytutu Polska Przyszłości, który organizuje wydarzenie wspólnie z KBF.

Finałem imprezy już po raz drugi będzie gala rozdania Planet Lema – nagród przyznawanych w trzech kategoriach: kultura, nauka, technologia. Wydarzenie, uświetnione wystąpieniem prof. Michała Rusinka, poprowadzi Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu Interia.

Tego wieczoru zapraszamy również na pierwszą publiczną prezentację druku światłem INURU. Ta przewidziana przez Stanisława Lema technologia dziś stała się faktem dzięki innowacyjności polskich naukowców. Wydarzeniem wieczoru będzie występ Ralpha Kaminskiego – jednego z najbardziej intrygujących artystów popowych młodego pokolenia.

Partnerami strategicznymi wydarzenia są ING Bank Śląski, Allegro i Samsung Memory.
Partnerzy główni to PwC, Microsoft, Volkswagen i Volkswagen Financial Services, Uniqa, Grupa WSB.
Partnerzy merytoryczni to Kancelaria Maruta, Wachta i Our Future Fundation.
Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Kup bilet na koncert Ralpha Kamińskiego

Skip to content